Budynek ok 300m2, 4 niezależne poziomy po ok 60m2 pow użytkowej. wejście na każdy poziom z klatki schodowej.Prąd, woda miejska, szambo,kanalizacja w ulicy, podłączenie wiosną, dojazd asfalt-ul.Sosnowa
PRZYZIEMIE:od ulicy Sosnowej duże okno i drzwi szklane, wc, kotłownia(piec gazowy dwufunkcyjny + zbiornik ciepłej wody)Instalacja alarmowa i tv, telefon.
PARTER:wejście od ul Sosnowej lub od Osiedlowej z klatki schodowej, wc , 1 pom.ok 12m2 pozostała część pusta.
PIĘTRO:wejście z klatki schodowej, korytarz + 3 pokoje z łazienkami.
PIĘTRO II : korytarz + 3 pokoje z łazienkami, okna dachowe.
Na klatce i całe przyziemie na podłodze gres, w pokojach wykładziny dywanowe, łazienki(wc,kabina prysznicowa i umywalka) całe w kafelkach.pokoje wyposażone w TV, łóżka z materacami, pościele, ręczniki, szafa na ubrania, stoliki nocne, krzesła.W przyziemiu obecnie kuchnia z wyposażeniem(szafki, lodówka,kuchenka, Tv, stoły, krzesła, sofa)W całym budynku ścianki dzielące pomieszczenia z płyt G-K.PARKING z przodu i z tyłu budynku, ogrodzony,pow działki ok 240m2Wynajmę całość z wyposażeniem na hotel lub na biura, gabinety bez umeblowania.tylko długi okres najmu.W pobliżu Eberspacher, Sulzer,Milano,SERMAR, POSTAL, NOWA FRANCE, NISSAN POLODY.
Kraj:
PolskaWojewództwo:
WielkopolskieMiejscowość:
Tarnowo PodgórneDzielnica:
PrzeźmierowoUlica:
SosnowaPowierzchnia:
300.00 m2Cena:
8 000 złCena za m
2:
26.67 złStan:
Do wykończeniaPrzeznaczenie:
Biuro / Usługi / Handel
| Nazwa: |
Limehouse Poznań |
| Adres: |
60-853, Poznań Poznańska 62/66 |
| Telefon: |
(61) 6698050 |
| Strona www: |
www.limehouse.pl |
Data aktualizacji:
2010-01-29Ilość odsłon:
140Numer oferty biura:
LIP-LW-15494