Do wynajęcia rozkładowe 3-pokojowe (26, 24, 18m2) mieszkanie z balkonem, usytuowane na 3-piętrze w przedwojennej kamienicy, położone w Śródmieściu niedaleko Jasnych Błoni.
W pokojach panele na podłodze. 2 pokoje (salon, sypialnia) znajdują się od strony ulicy. Zaś 1 pokój, kuchnia i łazienka od podwórka. Ściany wszędzie wygładzone.
Kuchnia z oknem, nowa zabudowa wraz ze sprzętem AGD (kuchenka, mikrofala z piekarnikiem, okap, lodówka, pralka). Miejsce na stół jadalny.
Łazienka z wc (wyposażona w wannę) w gustownej glazurze.
Mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni wyposażone, przestronne, jasne. W mieszkaniu pozostają wszystkie meble (oprócz sprzętu RTV w salonie).
Okna pcv. Ogrzewanie miejskie. Kamienica czysta, klatka po remoncie.
Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Kaucja 2500zł.
Cena najmu 1950zł + czynsz 550zł (ogrzewanie miejskie, zaliczka na wode i fundusz remontowy w czynszu,) + gaz + prąd.
Kraj:
PolskaWojewództwo:
ZachodniopomorskieMiejscowość:
SZCZECINDzielnica:
CENTRUMUlica:
MONTE CASSINOLiczba pokoi:
3Cena:
1 950 złPiętro:
3Liczba pięter:
4Typ zabudowy:
BlokKuchnia:
Oddzielna widnaStan:
Bardzo dobryOsoba do kontaktu:
RAFAŁ BOBOWICZTelefon kontaktowy:
+48 504 040 402
| Nazwa: |
HORYZONT |
| Telefon kom.: |
+48 504 040 402 |
Data aktualizacji:
2010-04-14Ilość odsłon:
236Numer oferty biura:
HOR01206