OSTATNI APARTAMENT Z WIDOKIEM NA MORZE CZARNE 150 M OD PLAŻY - ŁAP OKAZJĘ Z ILS !!!
Nowy ukończony kompleks apartamentowy Milana, położony jedyne 150 m od plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii, oferuje eleganckie apartamenty z widokiem na morze w wyjątkowo niskich cenach!
INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.
OPIS KOMPLEKSU MILANA I APARTAMENTU:
MILANA to kompleks zlokalizowany w bardzo prestiżowej i spokojnej części rozkwitającego bułgarskiego kurortu nadmorskiego- BYALA, blisko plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii z widokiem na morze.
Otoczony panoramą morską, 150 metrów od morza, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi najbardziej wygórowane gusta wielbicieli luksusu.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych- MILANA oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że osoby w nim mieszkające poczują unikalny klimat, korzystając z ekskluzywnych restauracji, barów, basenu na świeżym powietrzu, recepcji, lobby hotelowego, okazałych apartamentów, widząc niepowtarzalny, wspaniały widok z okien na całą zatokę.
WAŻNE: Prezentowany apartament jest ostatnim dostępnym w tym kompleksie, ma powierzchnię całk. 79,85m2 i został wykończony pod klucz, posiada samodzielny system klimatyzacyjny, pomalowane w ciepłych barwach ściany, balkon wykończyny płytkami granito gresowymi, wykończoną łazienkę z WC w glazurze i terakocie- wyposażoną w białą armaturę, a cały apartament wyłożony panelami oraz posiad luksusowe drzwi i okna, zaś umeblowanie i wyposażenie dodatkowo oferowane w płatnych pakietach.
W cenach apartamentów uwzględniono pełne wykończenie, zaś umeblowanie płatne będzie dodatkowo i oferowane w pakietach, a ponadto oferowany jest bezpłatny dostęp:
- Lobby bar dla gości
- Całodobowa recepcja
- Basen na świeżym powietrzu (łącznie z basenem dla dzieci i barem)
- Parking
- Ochrona całodobowa
Cały obiekt wykończony bardzo luksusowo.
We wszystkich pokojach stylowe podłogi, łazienki zaopatrzone w wanny, prysznice, umywalki, itp., zaś na klatkach schodowych i w pomieszczeniach wspólnych (korytarze, hall recepcyjny, itp.) płytki- terakota i granitogres.
ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366
lub Stanislaw.lewicki@ilspoland.pl
WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.PL
UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS Group, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL
Kraj:
BułgariaMiejscowość:
BYALADzielnica:
MILANAPowierzchnia:
79.85 m2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2010Cena:
228 016 złCena za m
2:
2 855.55 złPiętro:
4Liczba pięter:
4Kuchnia:
Aneks widnyStan:
Bardzo dobryPośrednik odpowiedzialny, numer licencji:
ILONA BIERCEWICZ, 11678Osoba do kontaktu:
STANISŁAW LEWICKI +48 608 363 366Telefon kontaktowy:
+48 608 363 366
| Nazwa: |
ILS NIERUCHOMOŚCI- Nieruchomości Szczecin, Polska, Bułgaria i inne |
| Adres: |
70-302, Szczecin Boh. Getta Warszawskiego 23 |
| Telefon: |
+48 91 820 15 07; +48 91 820 15 08; |
| Strona www: |
www.ilspoland.pl |
Data aktualizacji:
2011-12-14Ilość odsłon:
2286Numer oferty biura:
ILSA0346