Designerskie sprzęty do łazienki

Klienci coraz częściej chcą stworzyć w swojej łazience miejsce do relaksu i odpoczynku, w którym to po ciężkim dniu zrelaksują się wszyscy domownicy. Jak się okazuje, wybór na rynku armatury łazienkowej jest tak duży, że bez problemu można połączyć kwestie funkcjonalności z designem. Jaki więc asortyment sprawdza się w takiej nowoczesnej łazience najbardziej? Podpowiedź poniżej.

Umywalka nablatowa okrągła

Umywalka nablatowa okrągła to prawdziwy hit ostatnich kilku sezonów. To na nią bowiem najczęściej decydują się klienci, ze względu na to, iż jest ona niezwykle elegancka, gustowna i praktyczna. Taki model dostępny jest prawie w każdym sklepie – i to w różnym przedziale cenowym. Klienci mogą bowiem postawić na umywalkę szklaną, ceramiczną, granitową, marmurową lub drewnianą – wszystko zależy od całej aranżacji danego miejsca.

Wytworna wanna

Ci szczęśliwcy, którzy mają miejsce w swojej łazience na wannę – chętnie korzystają z tego przywileju i montują tam dużą, ekskluzywną, pełną różnych funkcji – wannę. Bardzo modne obecnie są wanny owalne, wyposażone w maty masujące lub w hydromasaże. Dzięki takiemu rozwiązaniu po każdym dniu można stworzyć w domu prawdziwe spa.

Praktyczny prysznic

Osoby preferujące szybkie kąpiele, wybierają zazwyczaj prysznic, który również może być efektowny i stylowy. Wystarczy zadbać o jego odpowiednią oprawę oraz „gadżety”, które nadadzą pomieszczeniu wyjątkowy klimat. W tym przypadku można postawić na zestaw prysznicowy lub np. cały panel z różnorodnymi, dodatkowymi funkcjami. Świetnym pomysłem jest także szeroka deszczownica, która sprawia, że kąpiele przypominają trochę prysznic na Bali pod gołym niebem. W dodatku warto zadbać o estetykę tego miejsca oraz wspomniane wyżej dodatki. Aromatyczne świece, przyjemne żele do kąpieli oraz gustowne oświetlenie – to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.