Rodzaje i rozmiary talerzy do nakrycia stołu

Odpowiednia zastawa stołowa pozwala na efektowne podanie potraw i wprowadza nastrój dla wszystkich obecnych. Talerze to jeden z najważniejszych elementów serwisu. Wszystkie odmiany mają swoje przeznaczenie, o czym warto wiedzieć, jeśli chce się popisać etykietą i zaimponować gościom. Jedną z ważnych zasad jest to, że stół nie może być przepełniony.

(więcej…)

Płyn do mycia naczyń na honorowym miejscu w kuchni

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez płynu do mycia naczyń. Produkt zajmuje honorowe miejsce przy każdym zlewie kuchennym. Mimo obecności zmywarki w większości gospodarstw domowych, płyn do mycia naczyń znajduje się we wszystkich pomieszczeniach kuchennych, w każdym domu. Zmywarka staje się coraz popularniejszym urządzeniem, jednak wydaje się, że nigdy nie zdeklasuje podstawowego produktu do utrzymania higieny w kuchni, którym jest płyn do mycia naczyń.

(więcej…)

Poduszki ozdobne – oryginalna dekoracja domu

Poduszki ozdobne odgrywają niezwykle istotną rolę w dekoracji każdego wnętrza, nie tylko sypialni. Za ich pomocą wykreować można przytulne, ciepłe i zachęcające do przebywania w nim pomieszczenie. Sprawiają, że łóżko, sofa, kanapa, a nawet krzesło i fotel, na którym zostały umieszczone wyglądają jednocześnie atrakcyjnie i zapraszają do odpoczynku. Największą zaletą poduszek dekoracyjnych jest fakt, że można je szybko zakupić w sklepie internetowym.

(więcej…)

Joseph Joseph – stylowe produkty do domu

Joseph Joseph to brytyjska firma z tradycjami. Specjalizuje się ona w produktach do domu o wysokiej użyteczności i estetyce. Przedmioty tej marki są wręcz uważane za dzieła sztuki użytkowej. Obecnie gama produktów firmy jest bardzo szeroka. Możesz wybierać między artykułami do kuchni czy łazienki. Przyjrzyjmy się kilku z nim.

(więcej…)

Na co zwrócić uwagę wybierając młynek do pieprzu?

Młynki do pieprzu to akcesoria, których nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. Świeżo zmielona przyprawa to sekret wyjątkowego aromatu potraw. Przedmioty z tej kategorii można zakupić w wielu wersjach. Stworzone są z różnych materiałów i wykorzystują odmienne rozwiązania technologiczne. Jak wybrać młynek do pieprzu, który okaże się korzystnym zakupem?

(więcej…)

Dlaczego warto kupić meble modułowe do kuchni?

Urządzając kuchnię mamy do wyboru trzy rodzaje mebli: gotowe zestawy ze sklepów, meble modułowe oraz meble na wymiar, wykonywane pod indywidualne zamówienie. Okazuje się, że najlepszym stosunkiem ceny do jakości odznaczają się meble modułowe.

(więcej…)