Rodzaje słuchawek prysznicowych

DESZCZOWNICA BLUETOOTH REA MUSIC SHOWER

Wieczorny bądź poranny prysznic może być bardzo przyjemną chwilą w ciągu dnia. Aby w pełni cieszyć się tym momentem należy jednak wyposażyć swoją kabinę prysznicową w odpowiedni natrysk. Dobór odpowiedniej słuchawki prysznicowej jest więc bardzo ważną kwestią. Warto się więc zastanowić jakie słuchawki prysznicowe dostępne są na rynku.

(więcej…)

Z jakiego materiału wybrać zestaw wannowo-prysznicowy podtynkowy?

Aby wybrać porządny zestaw wannowo-prysznicowy podtynkowy w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Od użytych materiałów zależy nie tylko żywotność sprzętu, ale również komfort podczas kąpieli i design. Wysokiej jakości materiały od renomowanych producentów są największą gwarancją trwałości i odporności na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

(więcej…)

Ekspozytory – akcesoria niezbędne w każdej łazience

Rolą ekspozytorów jest przechowywanie przyborów niezbędnych do zachowania higieny. Organizują przestrzeń w łazience, sprawiają, że korzystanie z prysznica lub ubikacji jest bardziej wygodne i komfortowe. Ponadto ekspozytory prezentują perfumy i kosmetyki, dzięki czemu można użyć właściwego zestawu na wybraną okazję. Trudno wyobrazić sobie toaletę bez pojemnika na mydło lub uchwytu na ręczniki. 

(więcej…)

Stelaż podtynkowy. Normalność, czy fanaberia?

Coraz większą wagę przykładamy do aranżacji przestrzeni, jaką jest łazienka. Elementy wyposażenia i sposób wykończenia wpływają nie tylko na estetyczny odbiór pomieszczenia, ale też na jego funkcjonalność. Nowoczesne rozwiązania muszą być zatem atrakcyjne wizualnie i praktyczne w użytkowaniu.

(więcej…)

Jak wybrać umywalkę?

Umywalka jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie między innymi materiałem wykonania, kształtem czy sposobem montażu. Jak wybrać najlepszą umywalkę do swojej łazienki?

(więcej…)

Kupujemy baterię łazienkową w hurcie

Hurtowy zakup asortymentu łazienkowego w przypadku baterii łazienkowych nie zawsze jest taki oczywisty. Bywa i tak, że taki zakup powinien opierać się o dokładną analizę konkretnych grup produktów. Czasami wystarczy analiza jednego, konkretnego przykładu kupowanej baterii, innym razem powinno się przeprowadzić ocenę całej grupy danych produktów. Wiele zależy od tego, jaką skalę zakupów chcemy zrealizować.

(więcej…)

Jak wyposażyć łazienkę?

Należy mieć świadomość, że wyposażenie łazienek jest obecnie zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszyscy wiedzą jakie aspekty powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jakie kwestie trzeba uwzględnić wybierając salon łazienek?

(więcej…)

Designerskie sprzęty do łazienki

Klienci coraz częściej chcą stworzyć w swojej łazience miejsce do relaksu i odpoczynku, w którym to po ciężkim dniu zrelaksują się wszyscy domownicy. Jak się okazuje, wybór na rynku armatury łazienkowej jest tak duży, że bez problemu można połączyć kwestie funkcjonalności z designem. Jaki więc asortyment sprawdza się w takiej nowoczesnej łazience najbardziej? Podpowiedź poniżej.

(więcej…)

Dlaczego warto wybrać płytki podłogowe paradyż?

Wybranie płytek podłogowych to naprawdę trudne zadanie. Trzeba brać pod uwagę nie tylko podstawowe cechy płytek, takie jak jej wymiary, lecz również te znacznie bardziej zaawansowane, jak ścieralność, czy też antypoślizgowość. Nic zatem dziwnego, że coraz częściej tak wiele osób decyduje się na kupienie pewnych i sprawdzonych modeli płytek, np. płytek podłogowych paradyż. Dlaczego warto wybrać właśnie je i jakie posiadają one zalety?

(więcej…)

Jak nie popełnić błędu podczas urządzania łazienki

Urządzanie łazienki to naprawdę poważne zadanie. Ta przestrzeń musi być zaaranżowana tak, by korzystanie z łazienki było funkcjonalne. Poza tym prawie każdemu zależy też na tym, by łazienka była zwyczajnie ładna. Jak połączyć wszystkie te wymagania? Poniżej garść podpowiedzi, dzięki którym podczas projektowania nie popełni się błędów.

(więcej…)