Lampy industrialne do stylowego wnętrza

industrialne wnętrzeStyl industrialny staje się coraz bardziej popularny. Kojarzy się nam z bogactwem i luksusem. Na pozór surowy wygląd dodaje uroku i tajemniczości każdemu mieszkaniu. Idealnie w ten styl wpisują się lampy industrialne.

Lampy industrialne trendem 2018 roku

Lampy industrialne nawiązują stylistyką do hal i fabryk przemysłowych. to oświetlenie nawiązuje do surowych powierzchni, które najczęściej są zbudowane z cegieł. Takie lampy już na dobre wpisały się w styl niecodziennych wnętrz. Styl industrialny idealnie łączy się ze stylem skandynawskim, vintage, a także nowoczesnym. Dlatego świetnie będzie wyglądał zarówno w kuchni, jak i sypialni. Lampy w tym stylu będą także pasować do sypialni. Jest to obecnie najmodniejszy styl w aranżacji wnętrz.

Trendy aranżacyjne a industrialne lampy

Lampy industrialne do stylowego wnętrza idealnie się wkomponują z kuchnię, łazienkę, salon, sypialnię. Niezależnie, czy mamy małą, czy dużą kuchnię to styl industrialny idealnie się w nią wpasuje. Przede wszystkim dzięki swemu minimalizmowi, który wszędzie będzie pasował, a także poprzez świetną jakość materiałów. W kuchni najlepiej sprawdzą się lampy z przewagą metalu, który będzie sprawiał wrażenie surowego. Takie oświetlenie nada kuchni jedyny w swoim rodzaju klimat, gdzie miło będzie się spędzać czas. Natomiast w łazience idealnie będą wyglądać lampy reflektory. Jeżeli posiadamy dużą łazienkę to dodatkowo możemy dodać lampy przemysłowe wiszące, które upiększą wnętrze i dadzą dodatkowe światło. Natomiast salon możemy zaprojektować z lampami loftowymi. Takie lampy wprowadzą do mieszkania przytulny nastrój. Warto dobrać je też pod względem koloru, np. w szarości, zieleni, czerwieni, brązie. Niektóre posiadają imitację zniszczeń, rdzy czy pęknięć. Powinny pasować do całego wnętrza, zarówno kolorem, jak i materiałem z jakiego są wykonane.