Gustowny i praktyczny prezent na parapetówkę

prezent na parapetówkę

Wiele osób zamierzających udać się na parapetówkę, zastanawia się nad wyborem efektownego upominku. Na szczególną uwagę zasługują prezenty, które posłużą gospodarzom na długi czas i przydadzą im się tuż po wprowadzeniu się do nowego miejsca. Wśród popularnych produktów można wyróżnić między innymi kieliszki do wina, szkło na drinki. Na szczególną uwagę zasługuje także zestaw kaw i herbat z elementami do zaparzania tych napojów, talerze, filiżanki, zestawy sztućców.

Designerskie i pomysłowe prezenty na parapetówkę

Prezent na parapetówkę od Sfmeble może być praktyczny ale i jednocześnie designerski, gustowny oraz efektowny. Na szczególną uwagę zasługują eleganckie obrazy w ramie, które można powiesić w centralnym miejscu w salonie, jadalni oraz kuchni. Niezależnie od zażyłości z gospodarzami, warto postarać się o wyjątkowy prezent, który sprawi wiele radości. Wśród modnych produktów można wymienić między innymi deski na sery, które mają również miejsce na serwowanie wędlin, warzyw. Innym, ciekawym pomysłem może być także wręczenie pięknie zapakowanego zestawu przypraw. Można w ramach takiego podarunku wręczyć lniane woreczki, klasyczne słoiki czy też wysokie fiolki z oregano, suszonymi pomidorami bądź innymi wyjątkowymi przyprawami.

Modne upominki dla gospodarzy imprezy parapetówkowej

Zestaw kilku ręczników w jednym kolorze bądź pościel skompletowana z poduszkami, poszewkami i prześcieradłem w jednym wzorze będzie cudownym upominkiem dla gospodarzy. Wyżej wymienione produkty są niezbędne w każdym mieszkaniu i domu, co więcej te produkty bardzo często się wymienia zatem można być pewnym, że przydadzą się one bliskim osobom. Dużym zainteresowaniem cieszą się także ręczniki występujące w różnych rozmiarach i wymiarach oraz efektowne donice, które wyeksponują w piękny sposób każdą zieloną roślinę. Wśród popularnych, parapetówkowych prezentów można także wymienić:

  • doniczki betonowe,
  • drewniane akcesoria do gotowania,
  • naczynia do gotowania na parze,
  • modne chlebaki,
  • spieniacze do mleka.