Odnaleźć własny styl

Salon musi być miejscem, które jest ciekawe, intrygujące oraz wygodne i przytulne. Warto urządzić go tak, by spędzanie w nim czasu było przyjemnością. Jak zaaranżować salon, by był naszą dumą?

Wybierz styl

Mieszkanie, by było ciekawe musi odzwierciedlać styl osób w nim mieszkających. Warto o tym pamiętać w trakcie remontu. Mieszkanie, którego wykończenie będzie wzorcowe, ale nie będzie współgrało z charakterem właścicieli nie będzie spójne, a z czasem stanie się dla mieszkańców męczące.

Skandynawski spokój

Bardzo popularny od kilku lat w naszych mieszkaniach jest styl skandynawski. Mieszkania urządzone w tej stylistyce są jasne, przytulne oraz wesołe. Warto zaznaczyć, że skandynawowie lubią jasną, słoneczną kolorystykę. Ściany w takim mieszkaniu bardzo często są białe bądź pastelowe. Sprawdzi się również fototapeta 3D, która będzie przedstawiała delikatny, sielski krajobraz. Zimowy las, łąka czy poranna mgła oddają skandynawski charakter.

Żyć nowocześnie

Mieszkanie nowoczesne to bardzo dużo możliwości. Tapeta 3d salon może przedstawiać wzory geometryczne, nowoczesne, rozświetlone latarniami miasto, czy wizerunki zwierząt zrobione delikatna kreską. Taka tapeta wygląda świetnie na dużej ścianie, gdzie nic jej nie zasłania. Tapeta jest najważniejszym elementem dekoracyjnym.

Wabi sabi – co to jest?

W tym sezonie bardzo popularna staje się filozofia wabi sabi, która przywędrowała do nas z Japonii. Styl ten podkreśla, że nie tylko idealne, nowe rzeczy są piękne. To co stare, nadgryzione zębem czasu również roztacza swój czar. Tapety 3D na ścianę wabi sabi przedstawiają popękane ściany, zalania, czy odpadający tynk.

Tapety 3D na ścianę wabi sabi idealnie wygląda w mieszkaniach dużych, przestronnych. Kamienice, czy lofty to idealne wnętrza, gdzie wabi sabi widać w całej okazałości.